2015-12-05

Wirtualna adopcja

Chcieliśmy ogłosić wszem i wobec, że uruchomiliśmy możliwość wirtualnej adopcji naszych podopiecznych!

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz stać się wirtualnym opiekunem dzikiego zwierzęcia i wesprzeć jego utrzymanie, leczenie oraz rehabilitację. Nie określamy kwoty, jaką należy wpłacać – sam o tym decydujesz – lecz by zobrazować koszt utrzymania, przedstawiamy przybliżone kwoty utrzymania zwierzaków będących pod naszą opieką (oczywiście każdy może wpłacać indywidualnie, tyle ile uważa za stosowne).

Wirtualnym opiekunem może zostać praktycznie każdy: osoba indywidualna, firma, przedszkole, klasa, szkoła. Pragniemy również poinformować, że w ramach wirtualnej adopcji istnieje możliwość poznania swojego podopiecznego – o ile stan zdrowia fizycznego i psychicznego zwierzęcia na to pozwala. W niektórych przypadkach opiekun może wziąć udział w treningu (kiedy np. uczymy ptaki latać, czy zdobywać pożywienie). Pamiętaj że wirtualna adopcja to nie tylko świetna reklama, ale także powód do dumy!

Zanim jednak zdecydujesz się zostać wirtualnym opiekunem naszego podopiecznego zapoznaj się proszę z warunkami wirtualnej adopcji.

Lista podopiecznych objętych wirtualną adopcją znajduje się w zakładce wirtualna adopcja. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

~Piotr Mieczkowski

Nasza fundacja jest organizacją wspierającą dzikie zwierzęta, utrzymujemy się z prowadzonych przez nas zajęć, warsztatów, oraz datków przekazywanych przez ludzi dobrej woli. Każdego dnia ratujemy pokrzywdzone zwierzęta, otaczając je odpowiednią opieką i leczeniem. Twoja pomoc jest dla nas bardzo ważna, to dzięki niej możemy sprawnie funkcjonować, dlatego nie bądź obojętny i pomóż nam pomagać.

Tagi: # # # #

Partnerzy fundacji

Dodaj komentarz

Aktualności

Ilość naszych "pacjentów" już przekroczyła kilka setek co wymusza na nas ciągły rozwój. Z własnej pracy coraz...
     Są takie dni kiedy lista osób, którym winniśmy podziękowania się wydłuża. W ośrodku fizycznie pracujemy...
Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś nam pomóc - od tego roku możesz to...
  • Polub nas

  • Ty też możesz pomóc

    Podobają Ci się efekty naszej pracy?
    Chciałbyś mieć swój wkład w realizacji prowadzonych przez nas projektów?
    Razem możemy znacznie więcej!!!

    Sprawdź jak możesz pomóc