2015-07-06

Nowa strona

Ostatnie wydarzenia pochłonęły nas tak bardzo, że byliśmy zmuszeni odstawić internetową aktywność na dalszy (a nawet bardzo daleki) plan. W raz z realizacją naszych różnych (czasem szalonych pomysłów), pojawili się ludzie, którzy postanowili zadbać o to, aby nasza aktywność „w sieci” znów powróciła do pełni życia. Tak o to wspólnymi siłami odesłaliśmy naszą starą stronę internetową na zasłużoną emeryturę, a na jej miejscu utworzyliśmy nową. Mamy nadzieję że przypadnie Tobie ona do gustu.

Nasza strona jest teraz otwarta na Ciebie nasz drogi czytelniku! Za jej pomocą będziemy dostarczać Ci wszelkich informacji związanych z życiem fundacji, dlatego serdecznie zachęcamy do częstego jej odwiedzania. Nie zapomnij również wdawać się w dyskusje pod wpisami! 🙂

Zdajemy sobie sprawę że nic nie jest doskonałe, dlatego mimo naszych obszernych testów strona może zawierać błędy, jeśli się na nowy natkniesz, daj nam o tym znać, abyśmy mogli go poprawić :).

 

~Piotr Mieczkowski

Nasza fundacja jest organizacją wspierającą dzikie zwierzęta, utrzymujemy się z prowadzonych przez nas zajęć, warsztatów, oraz datków przekazywanych przez ludzi dobrej woli. Każdego dnia ratujemy pokrzywdzone zwierzęta, otaczając je odpowiednią opieką i leczeniem. Twoja pomoc jest dla nas bardzo ważna, to dzięki niej możemy sprawnie funkcjonować, dlatego nie bądź obojętny i pomóż nam pomagać.

Tagi: # # # # #

Partnerzy fundacji

Dodaj komentarz

Aktualności

Ilość naszych "pacjentów" już przekroczyła kilka setek co wymusza na nas ciągły rozwój. Z własnej pracy coraz...
     Są takie dni kiedy lista osób, którym winniśmy podziękowania się wydłuża. W ośrodku fizycznie pracujemy...
Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś nam pomóc - od tego roku możesz to...
  • Polub nas

  • Ty też możesz pomóc

    Podobają Ci się efekty naszej pracy?
    Chciałbyś mieć swój wkład w realizacji prowadzonych przez nas projektów?
    Razem możemy znacznie więcej!!!

    Sprawdź jak możesz pomóc