2017-06-23

Łzy wzruszenia

     Są takie dni kiedy lista osób, którym winniśmy podziękowania się wydłuża. W ośrodku fizycznie pracujemy w bardzo skromnym składzie (dosłownie rodzinnym) ale praca ta nie była by możliwa bez WAS – osób, które dopingują nas i wspierają w sposób, który czasem doprowadza do tego, że ciężko nam się „ogarnąć”.
Nasze kochane weterynarki i weterynarze, tajemnicza „rada puchaczy”, wirtualni opiekunowie, gminy, lokalne firmy i osoby prywatne. To tylko dzięki WAM mamy siłę i nierzadko środki do tego aby próbować pomagać zwierzętom.
A my możemy tylko gorąco PODZIĘKOWAĆ wszystkim i każdemu z osobna.
     Wczoraj listonosz przyniósł niespodziewaną paczkę w której znajdowała się fantastyczna mata grzewcza. Domyślając się kto może być Św. Mikołajem zadzwoniliśmy do Magdy i długo nie mogliśmy dojść do siebie. Magda – DZIĘKUJEMY – mata ogromnie się przyda (zresztą – sama wiesz).
     Dzisiaj pod bramą ośrodka zatrzymał się kurier. Myśleliśmy, że chce zapytać o adres któregoś z sąsiadów, a on wypakował ogromne pudło opisane małą karteczką o treści: „Mamy nadzieję, że przesłane narzędzia ułatwią Państwu codzienną pracę. Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół FISKARS POLSKA”.
Narzędzia tej firmy towarzyszą nam od bardzo dawna ale ponieważ nie stać nas było na wymianę mocno spracowanych już FISKARS-ów ta paczka to dla nas jak „gwiazdka” – DZIĘKUJEMY – bardo się przydadzą.
     Ciężko mi opisać słowami jak bardzo jesteśmy wdzięczni KAŻDEMU Z OSOBNA, KAŻDEMU Z WAS za okazaną pomoc i tą obecną i tą, którą otrzymaliśmy od WAS od samego początku.
 

~Marcin Marzec

Nasza fundacja jest organizacją wspierającą dzikie zwierzęta, utrzymujemy się z prowadzonych przez nas zajęć, warsztatów, oraz datków przekazywanych przez ludzi dobrej woli. Każdego dnia ratujemy pokrzywdzone zwierzęta, otaczając je odpowiednią opieką i leczeniem. Twoja pomoc jest dla nas bardzo ważna, to dzięki niej możemy sprawnie funkcjonować, dlatego nie bądź obojętny i pomóż nam pomagać.

Partnerzy fundacji

Dodaj komentarz

Aktualności

Ilość naszych "pacjentów" już przekroczyła kilka setek co wymusza na nas ciągły rozwój. Z własnej pracy coraz...
     Są takie dni kiedy lista osób, którym winniśmy podziękowania się wydłuża. W ośrodku fizycznie pracujemy...
Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś nam pomóc - od tego roku możesz to...
  • Polub nas

  • Ty też możesz pomóc

    Podobają Ci się efekty naszej pracy?
    Chciałbyś mieć swój wkład w realizacji prowadzonych przez nas projektów?
    Razem możemy znacznie więcej!!!

    Sprawdź jak możesz pomóc