Jednoręki bandyta

Myszołów zwyczajny Samiec Przybliżony koszt miesięcznego utrzymania: 40-60 Status: Pacjent na stałe
Wirtualni opiekunowie Formularz

Opis:

Po „kontakcie” z anteną samochodową – stracił spoty kawałek skrzydła, dalsza część zaczęła gnić. W chwili gdy do nas trafił konieczna była amputacja wystającego kikuta. Na szczęście zabieg się udał, a na nieszczęście myszołów skazany jest do końca życia na naszą pomoc.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Informacje o wirtualnych opiekunach:

05-10-2018

Od 2015 roku jako oficjalny partner Fundacji Świętego Huberta w Wyszonowicach staramy się udzielać wsparcia w zakresie rozwiązań informatycznych dotyczących strony internetowej fundacji, pragnąć tym sposobem okazać szacunek ludziom których ciężka praca, zaangażowanie oraz ogromna determinacja pozwala ratować dzikie zwierzęta naszego regionu.

Firma Sanve świadczy usługi związane z testowaniem oprogramowania oraz procesem wytwórczym oprogramowania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z aplikacjami webowymi w sektorze bankowym. Prowadzimy testy integracyjne, systemowe, regresywne, funkcjonalne, niefunkcjonalne (obciążeniowe, wydajnościowe, przeciążające, użyteczności), strukturalne oraz akceptacyjne. Obecnie pracujemy nad poszerzeniem naszej działalności o automatyzację testów mobilnych pod platformę android.

Nasza fundacja jest organizacją wspierającą dzikie zwierzęta, utrzymujemy się z prowadzonych przez nas zajęć, warsztatów, oraz datków przekazywanych przez ludzi dobrej woli. Każdego dnia ratujemy pokrzywdzone zwierzęta, otaczając je odpowiednią opieką i leczeniem. Twoja pomoc jest dla nas bardzo ważna, to dzięki niej możemy sprawnie funkcjonować, dlatego nie bądź obojętny i pomóż nam pomagać.

Aktualności

Ilość naszych "pacjentów" już przekroczyła kilka setek co wymusza na nas ciągły rozwój. Z własnej pracy coraz...
     Są takie dni kiedy lista osób, którym winniśmy podziękowania się wydłuża. W ośrodku fizycznie pracujemy...
Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś nam pomóc - od tego roku możesz to...
  • Polub nas

  • Ty też możesz pomóc

    Podobają Ci się efekty naszej pracy?
    Chciałbyś mieć swój wkład w realizacji prowadzonych przez nas projektów?
    Razem możemy znacznie więcej!!!

    Sprawdź jak możesz pomóc