Frania

Szop pracz Samica Przybliżony koszt miesięcznego utrzymania: 100 Status: jako gatunek obcy - pobyt na stałe z zakazem samowolnego opuszczania ośrodka
Wirtualni opiekunowie Formularz

Opis:

Frania to młodziutka „szopica”, którą przekazana została do ośrodka przez ludzi o wielkim sercu. Owi ludzie jadąc autostradą zobaczyli małą, puchatą kulkę siedzącą przy rozjechanym szopie (niestety mamie Frani). Niewiele myśląc zlitowali się nad maluchem, zabrali do domu i zajęli się najlepiej jak mogli – zapewnili opiekę weterynaryjną i ciepły kąt. Niestety w życiu bywa różnie i zostali zmuszeni do oddania Frani do naszego ośrodka.

Powiem bez koloryzowania – Franka „kupiła nas” już pierwszego dnia. Jest to zwierzak, który lubi ludzi całym swoim „jestestwem” i tego samego oczekuje od nas. Mieszka w wolierze z Fryderykiem (szopem) i Sznurówką (kuną).

Jest to jeden z niewielu zwierzaków w naszym ośrodku jest zwierzakiem, którego można zobaczyć (odwiedzić). Jako gatunek „inwazyjny i obcy” w naszym środowisku nie możemy jej wypuścić na wolność, ale robimy co w naszej mocy, aby czuła się u nas dobrze.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Informacje o wirtualnych opiekunach:

Anna Jankowska

Częściowa adopcja

11-02-2019

Ten opiekun nie podzilił się jeszcze żadnymi informacjami na swój temat.

Aldona L.

Całkowita adopcja

20-04-2019

Ten opiekun nie podzilił się jeszcze żadnymi informacjami na swój temat.

Nasza fundacja jest organizacją wspierającą dzikie zwierzęta, utrzymujemy się z prowadzonych przez nas zajęć, warsztatów, oraz datków przekazywanych przez ludzi dobrej woli. Każdego dnia ratujemy pokrzywdzone zwierzęta, otaczając je odpowiednią opieką i leczeniem. Twoja pomoc jest dla nas bardzo ważna, to dzięki niej możemy sprawnie funkcjonować, dlatego nie bądź obojętny i pomóż nam pomagać.

Aktualności

Ilość naszych "pacjentów" już przekroczyła kilka setek co wymusza na nas ciągły rozwój. Z własnej pracy coraz...
     Są takie dni kiedy lista osób, którym winniśmy podziękowania się wydłuża. W ośrodku fizycznie pracujemy...
Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś nam pomóc - od tego roku możesz to...
  • Polub nas

  • Ty też możesz pomóc

    Podobają Ci się efekty naszej pracy?
    Chciałbyś mieć swój wkład w realizacji prowadzonych przez nas projektów?
    Razem możemy znacznie więcej!!!

    Sprawdź jak możesz pomóc